Informacje

O firmie

PPHU Małgorzata Stypik to firma produkcyjno-handlowa, która zajmuje się skupem i sprzedażą drewna od ponad 16 lat. Swoje usługi kierujemy do klientów z całej Polski, jednak największą ich ilość mamy z województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego. Posiadamy nowoczesny i wyspecjalizowany sprzęt transportu leśnego. Dostarczymy drewno do największych zakładów przemysłu celulozowo-papierniczych takich jak: Pfleiderer, MM Kwidzyn, Mondi Świecie SA, Egger Biskupiec i Tanne Forte Suwałki. Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym oraz posiadamy gotowy produkt na stanie, co przekłada się na szybkość realizacji zleceń. Cała nasza flota spełnia wszystkie standardy europejskie pod względem technicznym i ekologicznym. Dzięki nowoczesnej flocie samochodowej jesteśmy w stanie przetransportować drewno w jak najbezpieczniejszy sposób. Nasi kierowcy posiadają bardzo duże doświadczenie za kierownicą. Dzięki swoim umiejętnościom są oni w stanie poradzić sobie nawet w tych najtrudniejszych sytuacjach.

 

Skontaktuj się z nami

3200

Ton przewożonego ładunku

230

Zadowolonych klientów

10

Lat doświadczenia w branży

Poznaj naszą siedzibę

Nasza siedziba

Główna siedziba firmy mieści się w Mławie i zlokalizowana jest przy ul. A. Dobrskiej 18. Natomiast filia znajduje się w miejscowości Bielawy 40 (gmina Janowiec- Kościelny). Aby się z nami skontaktować, możesz odwiedzić naszą firmę pod którymś z powyższych adresów albo nawiązać kontakt w sposób telefoniczny bądź mailowy.

Nasza oferta

Służymy fachowym doradztwem oraz najwyższą jakością obsługi klienta.

Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną drewna S2A, S2B i kłody leśnej (drewna średniowymiarowego, pełnowymiarowego z przeznaczeniem przemysłowym i użytkowym) oraz drewna. Surowce, które polecamy klientom, są wysokokaloryczne oraz posiadają odpowiednie certyfikaty jakościowe. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób oraz obsługujemy go z najwyższą starannością. W swoim zespole posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy w razie jakichkolwiek pytań ze strony klientów, udzielą im wartościowych odpowiedzi. Jesteśmy zawsze w gotowości, aby podjąć się nowych wyzwań. Dlatego też jesteśmy otwarci na to, aby zbudować relacje partnerskie, które zapewniłyby sprawniejszą współpracę oraz wpłynęłyby na atrakcyjniejszą ofertę cenową naszego asortymentu. Posiadamy certyfikat FSC 100 % CU-COC- 871690.

parallax
parallax
Facebook Instagram